Sama sebou 50+
Rodinné centrum Poděbrady

Volná herna

Přijďte si pohrát do volné herny! Najdete zde klasické hračky a velmi brzy i nové kamarády.
Registrace do volné herny není nutná.
Vstupné: 50 Kč za 1. dítě, každé další za 25 Kč, doprovod zdarma.

Úterý:   10:00 - 12:30
Čtvrtek:   8:30 - 12:30

Předškolka RC

Ucelený adaptační program pro děti od dvou let, které již zvládají osobní hygienu. Vyberte vhodný model a zaregistrujte se!

+

Letní školička 3-6 let

V létě 2024 opět nabízíme 2 týdny LETNÍ ŠKOLIČKY s výtvarně hudebním zaměřením

1. turnus - 8. - 12. 7. 2024
2. turnus - 19. - 23. 8. 2024

Letní školička je určena pro děti ve věku 3-6 let s možností přijmout i staršího sourozence.
Cena 2500,- Kč zahrnuje celodenní program 8:30 - 15:30, obědy, pitný režim a překvapení. Svačiny zajišťují rodiče. Nabízíme i možnost pouze dopolední docházky za 2000 Kč.

Kroužky pro děti s rodiči

Kroužky pro děti 7-48 měsíců s rodiči napomáhají dětem v jejich psychomotorickém vývoji. Jako rodič zde najdete nápady, jak s dítětem pracovat, i možnost sociálního kontaktu s rodiči ve stejné životní etapě. Vyberte si z nabídky a zaregistrujte se!
Vyberte kroužek

Kroužky pro děti 4-6 let bez rodičů

Kroužky pro děti 4-6 let bez rodičů nabízí prvotní seznámení s danou zájmovou činností. Dětem a rodičům dávají možnost si v bezpečném prostředí vyzkoušet, zda dítě bude ta či ona aktivita bavit. Vyberte si z nabídky a zaregistrujte se!
Vyberte kroužek

Logopedický screening

Logopedický screening je určen dětem, dospívajícím či dospělým.

Během individuálního 30 minutového vyšetření Vašeho dítěte / Vás klinickou logopedkou zjistíte, které oblasti řečového projevu máte trénovat a hlavně jak. Jako rodič se vyšetření přímo účastníte, takže vidíte, jak logopedka s dítětem pracuje, jaké techniky nácviku používá, a získáte od ní doporučení na míru Vašemu dítěti či Vám, a to včetně vysvětlení, v jaké fázi řečového vývoje se nyní nachází(te) a jak ho můžete podpořit. Součástí screeningu je vyšetření motoriky mluvidel, kontrola dechového stereotypu, sluchové percepce a také výslovnosti jednotlivých hlásek.

K vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, pouze se objednáte na jeden z nabízených termínů - vždy 1. pátek v měsíci, pokud na něj nepřipadá svátek nebo školní prázdniny.

Cena screeningového vyšetření je 350 Kč.

 

vyberte si termín